test poziomujący

rozmowa & test

Sprawdź swój poziom hiszpańskiego! Pomogę Ci określić Twój stopień zaawansowania, aby łatwiej było Ci ustalić, od jakiego poziomu zacząć naukę hiszpańskiego i jakich materiałów używać.

określ swój poziom

Ustalenie poziomu odbywa się w dwóch krokach:

  • Krótki test poziomujący jednokrotnego wyboru.
  • Po wypełnieniu testu otrzymasz wyniki w wiadomości mailowej.
  • 10-15 minutowa rozmowa online.
  • W otrzymanym mailu pokieruję Cię w jaki sposób zapisać się na rozmowę poziomującą. Dostosowuję poziom rozmowy do stopnia zaawansowania uczestnika – nie martw się więc, jeśli jesteś początkujący/a 😊
  • Uwaga: rozmowa poziomująca jest darmowa dla osób, które zapiszą się na kurs. Dla osób niezapisanych koszt rozmowy to 20 zł (istnieje możliwość wystawienia faktury).

wypełnij

test poziomujący

Odpowiedz na poniższe pytania. Jeśli nie znasz odpowiedzi, zaznacz proszę opcję „nie wiem”. Wyniki otrzymasz w wiadomości mailowej. Pamiętaj, że wyniki testów online są jedynie poglądowe i nie odzwierciedlają kluczowych umiejętności komunikacyjnych, tj. mówienia i słuchania.

Test poziomujący online stworzony został w oparciu o klasyfikację Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. 

UWAGA! Test poziomujący w przygotowaniu. Cały test dostępny będzie wkrótce. Jeśli nie chcesz przegapić momentu pojawienia się testu, zapisz się do newslettera. Zostaniesz wtedy poinformowany przeze mnie mailowo.