YELLOW MARIPOSA

kursy

Dołącz do nas, zacznij mówić i powiedz „adiós” translatorowi!

Przed zapisem na kurs, odbędziemy 30 minutową rozmowę poziomującą, na której zweryfikujemy Twój poziom językowy, porozmawiamy o ofercie, oczekiwaniach w kontekście współpracy oraz sprawdzimy, czy nasze zajęcia są dla Ciebie.  

O KURSACH

Przeczytaj opinie naszych kursantów:

NASZE SPOTKANIA SĄ DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • uwielbiasz hiszpański lub nie możesz doczekać się, aż zaczniesz go odkrywać,
 • chcesz się porozumiewać po hiszpańsku i przełamać bariery językowe,
 • masz motywację do samodzielnej nauki w domu (oczywiście na podstawie planu oraz przy wsparciu lektora)
 • wiesz, że aby nauczyć się hiszpańskiego, koniecznie musisz poświęcić mu czas również poza zajęciami,
 • jeśli masz wątpliwości lub problem, mówisz o nich wprost,
 • lubisz dynamiczne zajęcia i nie boisz się wyzwań,
 • ciekawi Cię świat Hiszpanii i latino.

ZOBACZ, JAKIE KURSY PROPONUJEMY


Hiszpański w GRUPIE

 • 3-4 osobowa, kameralna grupa
 • dynamiczne zajęcia
 • interakcja z różnymi osobami i wyjście ze strefy komfortu
 • świetny sposób na rozgadanie się i przełamanie bariery językowej

Kurs podstawowy

Opcja dla każdego, kto chce spełnić marzenie o komunikacji po hiszpańsku i chce rozwijać swoje umiejętności głównie na zajęciach oraz utrwalać zdobytą wiedzę wykonując zadania indywidualnie, jak również podczas zaplanowanych testów powtórkowych.

Ilość zajęć w semestrze: pakiet 18 zajęć/60 minut 

Cena pakietu: 1080 PLN/pakiet (60 PLN/60 minut)

Możliwe są też kursy wakacyjne: pakiet 6 zajęć/60 minut, 360 PLN/pakiet

Kurs DLA PASJONATÓW

Kurs nastawiony na szybkie rezultaty. Metoda tzw. „odwróconych zajęć”, rozbudowany plan pracy indywidualnej rozpisywany każdorazowo przez lektora oraz maksymalizacja czasu na rozmowę w grupie to recepta na szybki progres. W przypadku tego rodzaju kursu zaczynasz mówić i rozumieć o wiele szybciej dzięki dodatkowym, pogłębionym ćwiczeniom i regularnemu konsumowaniu materiałów audiowizualnych po hiszpańsku. Pamiętaj: zorganizuj sobie dodatkowy czas na zadania wykonywane poza zajęciami. 

Ilość zajęć w semestrze: pakiet 18 zajęć/80 minut 

Cena pakietu: 1710 PLN/pakiet (95 PLN/80 minut)

Możliwe są też kursy wakacyjne: pakiet 6 zajęć/80 minut, 570 PLN/pakiet

Dodatkowo: raz w semestrze do wykorzystania 45 minutowe, indywidualne konsultacje z lektorem (konsultacje wliczone w cenę kursu)

W RAMACH KURSÓW GRUPOWYCH DODATKOWO:

 • godzinne spotkanie dotyczące efektywnej nauki
 • grupowy czat na Whatsappie, gdzie komunikujemy się poza zajęciami
 • dostęp do materiałów i notatek z zajęć na platformie dla kursantów
 • dyplom ukończenia kursu
 • przyjemna atmosfera i uśmiechnięty lektor😊

Hiszpański w PARACH

A gdyby tak pouczyć się hiszpańskiego z przyjacielem lub partnerem? Wspólna nauka to świetny sposób spędzania czasu z bliską osobą, wzajemne wsparcie oraz super zabawa. Na takich zajęciach nie tylko ja daję Wam feedback – z czasem zaczynacie udzielać informacji zwrotnej sobie nawzajem, wspierać się w nauce, a nawet czasem rozwiązywać wspólnie zadania domowe.

Ilość zajęć w semestrze: pakiet 18 zajęć/60 minut 

Cena pakietu: 1440 PLN/pakiet (80 PLN/60 minut)

Możliwe są też kursy wakacyjne: pakiet 6 zajęć/60 minut, 480 PLN/pakiet

Program nauczania „hiszpańskiego w parach” obejmuje zagadnienia opisane w poszczególnych poziomach kursów grupowych, jest jednak bardziej elastyczny i łatwiej go zmodyfikować, aby dopasować go do Waszych potrzeb. 


Hiszpański 1:1

Ta opcja to lektor na wyłączność. Jest ona dla Ciebie, jeśli potrzebujesz programu szytego na miarę. W trybie indywidualnym pracujemy też z osobami, które potrzebują pomocy w przełamaniu blokady w mówieniu. 

Ilość zajęć w semestrze: pakiet 18 zajęć/60 minut 

Cena pakietu: 2160 PLN/pakiet (120 PLN/60 minut)

Program oraz metoda nauczania jest całkowicie do Twoich potrzeb. Nasze spotkania zawierają elementy treningu językowego i mają na celu wzmocnienie Twoich mocnych stron, intensywną pracę nad tymi słabszymi oraz maksymalizację rezultatów. 


POZIOMY NAUCZANIA

Czego nauczysz się na każdym poziomie?

Program kursu A1 to Ty i otaczający Cię, najbliższy świat. To tutaj pracujemy nad pierwszym „small talkiem” (przywitanie, opowiedzenie o sobie, Twoich gustach), a także robieniem podstawowych planów z innymi osobami. Nauczysz się opisać siebie i innych, Twój styl życia oraz Twoje otoczenie. Nie zabraknie też dialogów w restauracji, a pod koniec kursu nauczysz się w prosty sposób opowiadać o przeszłości.

Kurs A1 podzielony jest na dwa poziomy: A.1.1. i A.1.2. (każdy poziom obejmuje jeden pakiet 18 zajęć).

Program A2 to głównie podróż do przeszłości (nie martw się, nie zapomnimy też o teraźniejszości i przyszłości😊). Nauczysz się rozmawiać o przeszłych doświadczeniach swoich i innych, opowiadać historie, a nawet nieco poplotkować! Utrwalisz i wzbogacisz tematy związane z otaczającym Cię światem – to tu będziemy rozmawiać o pracy, naszym miejscu zamieszkania, emocjach oraz wyjedziemy na wakacje.

Kurs A2 podzielony jest na trzy poziomy: A.2.1., A.2.2. i A.2.3 (każdy poziom obejmuje jeden pakiet 18 zajęć).

Kurs B1 to czas opinii. Oprócz rozwijania i szlifowania umiejętności nabytych na A1 i A2, nauczysz się komentować otaczający Cię świat i wyrażać swoje zdanie. To tu zaczniemy odczarowywać i lubić się z „mitycznym” trybem subjuntivo 😊 Wejdziemy w świat kina, literatury, środowiska naturalnego oraz innych aktualnych, istotnych tematów. 

Kurs B1 podzielony jest na trzy poziomy: B.1.1, B.1.2 i B.1.3 (każdy poziom obejmuje jeden pakiet 18 zajęć).

Podczas kursu B2 nabierzesz jeszcze większej swobody w użyciu poznanego na poprzednich poziomach słownictwa i zagadnień gramatycznych. Zaczniesz prowadzić merytoryczne dyskusje, debaty oraz niestraszne Ci będzie coraz większe bogactwo tematów, w tym zagadnień abstrakcyjnych takich jak sztuka, świat emocji, jak również tych związanych z polityką i społeczeństwem. Bardziej szczegółowe zagadnienia gramatyczne, takie jak tryby warunkowe,  pozwolą Ci jeszcze lepiej wyrażać siebie w języku hiszpańskim.

Kurs B2 podzielony jest na trzy poziomy: B.2.1., B.2.2 i B.2.3 (każdy poziom obejmuje jeden pakiet 18 zajęć).

FAQ

Zajęcia odbywają się online, przez platformę Zoom lub Google Meet.

Na zajęcia możesz zapisać się za pośrednictwem tego formularza.

Zajęcia odbywają się tylko online.

Stosujemy elastyczny system płatności. Możesz rozliczyć się za cały pakiet zajęć w całości, bądź nawet w 3 ratach. Płatności wykonywane są z góry, na numer konta podany w umowie, po otrzymaniu wiadomości mailowej z rozliczeniem. 

Tak. Prześlij proszę dane do faktury przed rozpoczęciem kursu na ten adres email: monika.poplawska@yellowmariposa.com 

Dostaniesz ode mnie nagranie lekcji, by nadrobić materiał w domu. Zawsze służę Ci też pomocą pomiędzy lekcjami. 

W miarę możliwości możemy przełożyć zajęcia w parze. Jeśli nie uda nam się zgrać terminu, otrzymasz ode mnie nagranie lekcji, by nadrobić materiał w domu. Zawsze służę Ci też pomocą pomiędzy lekcjami. 

Zajęcia indywidualne w razie nieobecności mogą zostać odrobione w dogodnym dla kursanta i lektora terminie. 

Jeśli wiesz, że nie możesz uczestniczyć w zajęciach, poinformuj mnie o tym najpóźniej na dzień przed spotkaniem. Zajęcia odwołane tego samego dnia są rozliczane tak, jak gdyby się odbyły.

Tak. Zajęcia grupowe i w parze nadrabiamy na podstawie nagrań i materiałów z zajęć. Każdy kursant zajęć grupowych lub w parze może skorzystać z jednej nieobecności bezpłatnej w semestrze, jeśli poinformuje mnie o niej najpóźniej 14 dni przed zajęciami. 

Logistycznie jest to bardzo skomplikowane, więc z reguły tego nie robimy.

Aby uczestniczyć w zajęciach, zorganizuj proszę sprzęt zapewniający dostęp do Internetu oraz szybkość transmisji danych wystarczającą do tego, żebyśmy się dobrze widzieli i słyszeli.  

Tak. Podczas zajęć zależy nam na dobrej atmosferze i relacji, co jest bardzo utrudnione, jeśli nie możemy zobaczyć naszych twarzy 😊

Na zajęciach używamy w miarę najbardziej neutralnego języka hiszpańskiego bez nastawienia na konkretny akcent. Zapoznajemy się za to z różnymi akcentami i odmianami hiszpańskiego za pomocą materiałów audiowizualnych i tekstów. 

Jeśli masz ciekawy pomysł na temat zajęć, koniecznie się nim podziel 😊 

Tak. Jeśli nie będę otrzymywać od Ciebie rozwiązań zadań domowych, a na zajęcia będziesz przychodzić bez przygotowania, nie będę w stanie ani dać Ci indywidualnego feedbacku, ani zagwarantować rezultatów.

Ciesz się zajęciami oraz procesem nauki! Nadejdą momenty, w których będziesz czuć, że lecisz z materiałem jak na skrzydłach, ale mogą też nadejść chwile, w których praca będzie iść nieco wolniej. Patrz na Twoją drogę długofalowo i pamiętaj, że na każdych zajęciach uczysz się czegoś nowego 😊 Jeśli potrzebujesz motywacyjnego kopa, służę rozmową!

Tak, jednak ilość nieobecności na zajęciach nie może przekroczyć 2 w semestrze.

Przed zajęciami przesyłam Ci umowę, której warunki możesz zaakceptować mailowo. 

Harmonogram kursu zależy każdorazowo od świąt publicznych i dostępności lektora. Poinformuję Cię o nim przed rozpoczęciem kursu.

Tak, współpracuję również z firmami. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany napisz do mnie na adres mailowy: monika.poplawska@yellowmariposa.com

100% mówienia

Metody nauczania w Yellow Mariposa znacznie różnią się od tych tradycyjnych, znanych ze szkoły. dowiedz się więcej!